SMILE reality s.r.o. - reality s úsměvem

Pronájem: Pronájem bytu 1+kk, Ostrava


Identifikační číslo: 19001

Cena: 12 100 Kč/měsíc

Lokalita: Moravská Ostrava

Tisknout nemovitost


Pronájem kompletně vybaveného bytu 1+kk o výměře 34m2, který se nachází v 2NP/5NP. Kuchyňská linka, která je vybavená veškerým nádobím, včetně spotřebičů. Dále pračka, postel + matrace, TV stolek, stůl, židle, vestavěná skříň. Vše tak jak na fotografiích. Lze pronajmout i garážové stání za 1.500,- + DPH. 

Jedná se o nadstandardní bydlení v centru města, kousek od zeleně a řeky Ostravice, kde naleznete dostatek příležitostí pro volnočasové aktivity jak pro sebe, tak i pro Vaše domácí mazlíčky. Podél řeky je nově vybudována cyklostezska. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost – velké obchodní centrum Nová Karolína včetně kaváren, restaurací, multikina, Fitness, dětské hřiště. Skvělá dopravní dostupnost: tramvajová zastávka (Nová Karolína), rychlostní komunikace R 48, vlakové nádraží ČD Ostrava - střed, administrativní budovy, haly pro kulturní akce, nové náměstí s odpočinkovými zónami.

Měsíční nájemné činí 10.000,- Kč + DPH + 2.500,- Kč + DPH služby a média, vratná kauce činí 3x nájem, poplatek za zprostředkování činí 1x nájem včetně služeb + DPH. Neváhejte mě kontaktovat a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Váš makléř

Ing. Lenka Makovičková

Ing. Lenka Makovičková

tel.: +420 777 897 027
e-mail: info@smilereality.cz

Mám zájem o nemovitost